ویتامین ها در تغذیه دام و انسان

بخش مهم و گران مواد غذایی در تغذیه انسان به تولیدات دامی مرتبط است و آگاهی از وضعیت ویتامین ها در این تولیدات لازم است کتاب ویتامین ها در تغذیه دام و انسان به کنکاش در این زمینه میپردازد.

بخش مهم و گران قیمت مواد غذایی در تغذیه انسان به تولیدات دامی مربوط است و آگاهی از وضعیت ویتامین ها در این تولیدات در رابطه با نیاز انسان و ارائه مستندات لازم در این خصوص از برجستگی های این کتاب است ،حقیقت این است که اهمیت و تغذیه ویتامین ها حتی برای بسیاری از کسانی که ارتباط تنگاتنگ با تغذیه دام ها و انسان دارند نادیده گرفته شده و این کتاب به بهترین روش سعی کرده است این اتصال را برقرار و آگاهی رسانی را فراهم کند.

بر اساس مطالب ارائه شده در این کتاب، مطالعه آن به تمام متصدیان علوم مرتبط با سلامت و تغذیه انسان و دام ها نظیر؛ پزشکان، متخصصین علوم تغذیه و علوم دامی، تغذیه و پرورش دام و طیور دام پزشکان پرورش دهندگان دام ها و طيوره کارشناسان تغذیه.. فیزیولوژی و پرورش دام و طیور بخش مهم و گران قیمت مواد غذایی در تغذیه انسان یه تولیدات دامی مربوط است و آگاهی از وضعیت ویتامین ها در این تولیدات در رابطه با نیاز انسان و ارائه مستندات لازم در این خصوص از برجستگی های این کتاب است

حقیقت این است که اهمیت و تغذیه ویتامین ها حتی برای بسیاری از کسانی که ارتباط تنگاتنگ با تغذیه دام ها و انسان دارند نادیده گرفته شده و این کتاب به بهترین روش سعی کرده است این اتصال را برقرار و آگاهی رسانی را فراهم کند. بر اساس مطالب ارائه شده در این کتاب، مطالعه آن به تمام متصدیان علوم مرتبط با سلامت و تغذیه انسان و دام ها نظیر: پزشکان، متخصصین علوم تغذیه و علوم دامی، تغذیه و پرورش دام و طیور، دام پزشکان پرورش دهندگان دام ها و طيوره کارشناسان تغذیه فیزیولوژی و پرورش دام و طیور.

فصلنامه علمی- دانشجویی رویان، سال پنجم، شماره بیست و یکم
سید علی رضوی |دانشجوی کارشناسی مهندسی علوم دامی دانشگاه فردوسی مشهد

منبع: دامیار ۲۴

نویسنده: سید علی رضوی

لینک کوتاه: zaya.io/book1

باعث افتخار است که همراهی چون شما داریم. امیدواریم بتوانیم اندکی در پیشرفتتان سهیم باشیم.
با تشکر دامیار ۲۴

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برچسب های پست

بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم

چه خبر؟

چه خبر؟

اخبار حوزه دامپروری و کشاورزی، ارز دولتی، نهاده‌های دامی، همتی، واردات نهاده های دامی

کمبود ارز برای نهاده‌های دامی در سایه غفلت همتی

در حالی‌که میلیون‌ها تن نهاده دامی در بنادر انبار شده اما بانک مرکزی به دلیل عدم تخصیص ارز از هفته‌های پایانی اسفند تا اوایل اردیبهشت امسال از ورود کالاهای اساسی به کشور جلوگیری کرده و بر گرانی ها دامن زده است.

مصرف گوشت ۵۰درصد کاهش یافت

مصرف گوشت ۵۰درصد کاهش یافت

رییس شورای تامین کنندگان دام کشور گفت: با کاهش تقاضا از سوی پر مصرف‌ها، میزان مصرف گوشت قرمز نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰درصد کاهش یافته است.

تماس با ما

آگهی خاصی را میخواهید ثبت کنید؟ در هنگام مرور صفحات متوجه مشکل خاصی شدید؟ انتقاد یا پیشنهادی دارید؟

از طریق فرم مقایل با ما در میان بگذارید.

منتظر شنیدن صدای شما هستیم.