ارس مولتی ویت | ارس لیکال ویت

برای پیشگیری و درمان علائم ناشی از کمبود ویتامینهای محلول در آب و محلول در چربی نظیر کاهش اشتها، بیماریهای عفونی ،واکسیناسیون ، بیماریهای تب زا و ...

 

برای پیشگیری و درمان علائم ناشی از کمبود ویتامینهای محلول در آب و محلول در چربی نظیر کاهش اشتها، بیماریهای عفونی ،واکسیناسیون ، بیماریهای تب زا و استرس های حاصل از حمل و نقل ارس لیکال ویت ®مورد استفاده قرار می گیرد.

ترکیب

ویتامینA (پالمیتات) 50000 واحد بین المللی ویتامینD3 25000 واحد بین المللی ویتامین E 10 میلی گرم ویتامین B1 2 میلی گرم ویتامینB2 2 میلی گرم ویتامینB6 5/1 میلی گرم نیاسین آمید 5 میلی گرم دکسپنتنول

مقدار مصرف
گوسفند و بز : 2 میلی لیتر به ازای هر راس روزانه به مدت 3 تا 5 روز . گاو و اسب: 10 تا 20 میلی لیتر محلول به ازاء هر راس روزانه به مدت 3 تا 5 روز.

نگهداری
در دمای پایین تر از 25 درجه سانتیگراد، دور از نور و دسترس کودکان نگهداری شود. از یخ زدن محلول جلوگیری نمایید.

بسته بندی

بطری یک لیتر

پیشگیری
1 میلی لیتر محلول در 3 تا 5 لیتر آب آشامیدنی به مدت 3 تا 5 روز.,, 1 میلی لیتر محلول در 3 تا 5 لیتر آب آشامیدنی به مدت 3 تا 5 روز.,

احتیاط
آب آشامیدنی حاوی دارو حداکثر طی12 ساعت پس از تهیه مصرف شود.

درمان
1 میلی لیتر محلول در 1 لیتر آب آشامیدنی به مدت 5 تا 7روز

منابع:

vetdarooo و parscenter

با ما همراه باشید: دامیار ۲۴

لینک کوتاه: zaya.io/medic2

باعث افتخار است که همراهی چون شما داریم. امیدواریم بتوانیم اندکی در پیشرفتتان سهیم باشیم.
با تشکر دامیار ۲۴

ارس مولتی ویت، دارو، دام، طیور، گاو، گوسفند بز برای پیشگیری و درمان علائم ناشی از کمبود ویتامینهای محلول در آب و محلول در چربی نظیر کاهش اشتها، بیماریهای عفونی ،واکسیناسیون ، بیماریهای تب زا و استرس های حاصل از حمل و نقل ارس لیکال ویت ®مورد استفاده قرار می گیرد.ارس مولتی ویت، دارو، دام، طیور، گاو، گوسفند بز برای پیشگیری و درمان علائم ناشی از کمبود ویتامینهای محلول در آب و محلول در چربی نظیر کاهش اشتها، بیماریهای عفونی ،واکسیناسیون ، بیماریهای تب زا و استرس های حاصل از حمل و نقل ارس لیکال ویت ®مورد استفاده قرار می گیرد.ارس مولتی ویت، دارو، دام، طیور، گاو، گوسفند بز برای پیشگیری و درمان علائم ناشی از کمبود ویتامینهای محلول در آب و محلول در چربی نظیر کاهش اشتها، بیماریهای عفونی ،واکسیناسیون ، بیماریهای تب زا و استرس های حاصل از حمل و نقل ارس لیکال ویت ®مورد استفاده قرار می گیرد.

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در print
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

برچسب های پست

بیشتر بخوانیم

بیشتر بخوانیم

چه خبر؟

چه خبر؟

اخبار حوزه دامپروری و کشاورزی، ارز دولتی، نهاده‌های دامی، همتی، واردات نهاده های دامی

کمبود ارز برای نهاده‌های دامی در سایه غفلت همتی

در حالی‌که میلیون‌ها تن نهاده دامی در بنادر انبار شده اما بانک مرکزی به دلیل عدم تخصیص ارز از هفته‌های پایانی اسفند تا اوایل اردیبهشت امسال از ورود کالاهای اساسی به کشور جلوگیری کرده و بر گرانی ها دامن زده است.

مصرف گوشت ۵۰درصد کاهش یافت

مصرف گوشت ۵۰درصد کاهش یافت

رییس شورای تامین کنندگان دام کشور گفت: با کاهش تقاضا از سوی پر مصرف‌ها، میزان مصرف گوشت قرمز نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰درصد کاهش یافته است.

تماس با ما

آگهی خاصی را میخواهید ثبت کنید؟ در هنگام مرور صفحات متوجه مشکل خاصی شدید؟ انتقاد یا پیشنهادی دارید؟

از طریق فرم مقایل با ما در میان بگذارید.

منتظر شنیدن صدای شما هستیم.